Безопераційне лікування геморою

Чи можна позбутися від геморою без болю ? Це питання хвилює кожного пацієнта , який вперше відвідує лікаря- проктолога . Сучасні медичні технології дозволяють швидко і ефективно усувати геморой в амбулаторних умовах. Безопераційне видалення гемороїдальних вузлів — майбутнє медицини. Лікарі вважають , що надалі хірургічне висічення буде застосовуватися все рідше , а методики безболісного видалення гемороїдальних вузлів набудуть більш широке застосування в нашій медицині .
Лікування без болю і операції — це можливо

На відміну від хірургічної операції , малоінвазивні методики лікування дозволяють видаляти геморой в амбулаторних умовах. Вартість операції не надто висока , а після процедури пацієнтові не потрібно залишатися довгий час в стаціонарі. Також подібні процедури здебільшого не вимагають госпіталізації і не займають більше 10-15 хвилин.
Малоінвазивні процедури дозволяють усунути захворювання з мінімальними ушкодженнями тканин. Лікарі обходяться без розрізів і швів. Процедури не супроводжуються кровотечею. Сучасні технології дозволяють знизити до мінімуму кількість хворих, яким показане хірургічне висічення вузлів. Сьогодні до 80 % всіх пацієнтів з зовнішнім гемороєм вдаються саме до безопераційних лікувальних методик .

Рано чи пізно багато дорослих людей , які ведуть не надто здоровий спосіб життя , що нехтують здоровим харчуванням і спортивними навантаженнями , помічають у себе признаки геморою. Від цього неприємного захворювання не застрахований ніхто , однак перші симптоми захворювання деколи так лякають пацієнта , що він відмовляється від відвідування лікаря , побоюючись хворобливих процедур.

Насправді вилікувати геморой можна без хірургічного втручання. Чим раніше ви звернули увагу на дискомфорт в анальній області , тим раніше потрібно звертатися до лікаря за допомогою. Тоді ви зможете вилікуватися швидше. Як правило , на ранніх стадіях внутрішній геморой лікується консервативним методом . Лікування зовнішнього геморою часто вимагає більш радикального втручання . Саме в цих випадках лікарі пропонують пацієнтам безопераційне лікування геморою. Таке безболісне видалення вузлів позбавить пацієнта від зайвих проблем і дискомфорту.

Як лікують геморой ?

Багатьох пацієнтів цікавить , як вилікувати захворювання без операції. Будь-який лікар — проктолог підтвердить , що уникнути оперативного втручання дуже легко. Для цього потрібно негайно зайнятися лікуванням геморою при перших симптомах хвороби. У цьому випадку лікування може наступити за лічені дні .
Існує декілька найбільш поширених методів , що припускають лікування без болю і операції . Відгуки про ці методи допоможуть переконатися, який з них найкращим чином підійде для вас.

1 . Консервативна терапія . Якщо ви думаєте , як без операції позбутися від геморою , найпростіший спосіб — не допустити загострення і посилення хвороби. На ранніх етапах захворювання без проблем лікується за допомогою кремів , мазей і свічок , а також сидячих ванночок і примочок . Свічки і мазі комбінованої дії давно продемонстрували свою ефективність в лікуванні геморою на першій і другій стадіях .

2 . Малоінвазивна терапія . Саме про неї йдеться, коли рекламують лікування геморою без операції — ціна на подібні процедури буває різною. Якщо є можливість , вибирайте саме малоінвазивні методики , так як безопераційний метод лікування дозволяє позбутися захворювання назавжди , не відчуваючи практично ніяких хворобливих відчуттів. Сюди входять такі методи: склеротерапія , легування латексними кільцями , шовне легування , інфрачервона коагуляція , кріотерапія, а також лікування лазером .

Оставить комментарий

Свежие комментарии
    Лічильники